پزشکان متخصص را از کلینیک فردا بخواهید
کرج - طالقانی جنوبی
طبقه فوقانی بانک سرمایه
پشتیبانی 24/7
02632753000
شنبه تا پنجشنبه: 9.00 - 21.00
مشاوره دندانپزشکی در کلینیک دندانپزشکی فردا در کرج

مشاوره رایگان دندانپزشکی در کرج

امروزه نیاز به سلامت دهان و دندان یک امر ضروری محسوب می‌شود. سلامت جسمی از یک سو و زیبایی ظاهری از سوی دیگر سبب شده‌اند تا افراد نیاز مراجعه به دندانپزشک را کاملاً احساس ‌نمایند. سلامت جسمی و حفظ ظاهری زیبا تنها با مشاوره‌های دوره‌ای دندانپزشکی صورت می‌گیرد. در فرایند مشاوره دندانپزشکی، اطلاعات لازم در خصوص ترمیم و بازسازی دندان‌ها به شما ارائه می‌گردند. از طرفی اطلاع از هزینه درمان گاهی برای بیمار از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر شما نیاز به خدمات دندانپزشکی دارید، فرایند مشاوره به شما کمک می‌کند تا علاوه ‌بر به‌دست آوردن اطلاعات لازم از دندان آسیب دیده‌ خود از هزینه‌های درمان نیز مطلع شوید.

اگر شما طالب زیبایی بخشیدن به دندان‌های خود نیز باشید، می‌توانید در خصوص تمام فعالیت‌های زیبایی دندانپزشکی اعم از ارتودنسی، ایمپلنت، کامپوزیت و غیره مشاوره دریافت نمایید. در کلینیک‌ دندانپزشکی فردا در کرج، خدمات مشاوره دندانپزشکی به صورت رایگان ارائه می‌شوند.

منظور از مشاوره دندانپزشکی چیست؟

مراقبت و رسیدگی به دندان‌ها باید در برنامه روزانه شما گنجانده شود تا سلامت کلی بدنتان تضمین گردد. رعایت بهداشت دهان و دندان به‌طور مستقیم بر شخصیت و سلامت روحی و جسمی شما تأثیر می‌گذارد. سلامت دهان و دندان شما و ظاهر زیبای دندان‌هایتان در برقراری روابط اجتماعی شما مؤثر خواهد بود. مسلماً شما با دهانی بد بود یا دندان‌هایی نامرتب یا افتاده نمی‌توانید ارتباط درست و عمیقی با مخاطب خود برقرار کنید.

شما اغلب مشکلات ظاهری دندان‌هایتان را تشخیص می‌دهید اما ممکن است از پوسیدگی‌ها و عفونت‌های دندانی باخبر نباشید، بنابراین نیاز به مشاوره دندانپزشکی خواهید داشت. پوسیدگی دندان و درد ناشی از آن یکی از دلایل مهم مراجعه به دندانپزشک محسوب می‌شود.

گاهی اوقات ممکن است به هر دلیلی دندان‌های شما زیبایی خود را از دست بدهند. طی یک حادثه دندانتان بشکند یا پوسیدگی بیش از حد و عدم رسیدگی به آن، دندانپزشک را مجبور به کشیدن دندانتان کند. یا حتی ممکن است از ابتدا دندان‌های شما نامنظم رشد کرده باشند، به هر دلیلی امکان دارد لبخند شما دیگر جذاب نباشد. برای بازگرداندن زیبایی به دندان‌هایتان نیز شما به مشاوره دندانپزشکی نیاز خواهید داشت.

تمام این موارد شما را به دریافت یک مشاوره دندانپزشکی ترغیب می‌نماید. مهم است که شما به کدام کلینیک یا دندانپزشک مراجعه می‌کنید. مهارت و اخلاق دندانپزشک و آرامش محیط دندانپزشکی حس خوبی از مراجعه برای شما به همراه خواهد داشت. یک دندانپزشک خوب و یک کلینیک معتبر به شما در دریافت مناسب‌ترین و بهترین خدمات آرامش لازم را می‌دهد. در کلینیک فردا، دندانپزشکان باتجربه و حرفه‌ای بهترین خدمات مشاوره‌ای را به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار خواهند داد.

دندانپزشکان ماهر کلینیک دندانپزشکی فردا، بعد از شنیدن شرح حال و دیدن عکس رادیولوژی دندان، اطلاعاتی در زمینه مشکل دندانتان، مراحل درمان و هزینه آن در اختیار شما قرار می‌دهند.

تخصص ها

تخصص های کلینیک فردا

ما اصل پزشکی خانوادگی را معرفی کرده ایم ، به این معنی که پزشک خانواده اکثر درخواست های پزشکی را بر عهده خواهد داشت ، با متخصصانی که فقط در صورت لزوم درگیر آن هستند.

جراحی لثه

آلوئولوپلاستی

ارتودنسی دندان

جراحی فک و صورت

بلیچینگ دندان

کامپوزیت دندان

ایمپلنت دندان

اصلاح طرح لبخند

دندانپزشکی اطفال

پروتز دندان

error: Alert: Content is protected !!