پزشکان متخصص را از کلینیک فردا بخواهید
کرج - طالقانی جنوبی
طبقه فوقانی بانک سرمایه
پشتیبانی 24/7
02632753000
شنبه تا پنجشنبه: 9.00 - 21.00
دندانپزشکی ترمیمی کرج در کلینیک دندانپزشکی فردا

دندانپزشکی ترمیمی

امروزه علاوه‌بر درمان دندان‌ها، به زیبایی آن‌ها نیز بسیار اهمیت داده می‌شود. به همین منظور شاخه‌ای در دندان‌پزشکی به وجود آمده است که به بهبود ظاهر دندان‌های شما می‌پردازد. این شاخه دندان‌پزشکی ترمیمی نام دارد. استفاده از این روش به شما کمک می‌کند تا دندان‌هایی با ظاهری زیبا داشته باشید. متخصص ترمیم دندان مانند یک هنرمند عمل کرده و علم و هنر را برای ایجاد دندان‌هایی زیبا و متناسب با هم ترکیب می‌کند. دندان‌پزشک برای انجام این کار از بهترین ابزارها و روش‌ها بهره می‌برد. بنابراین اگر قصد ترمیم دندان‌های خود را دارید برای مراجعه به دندان‌پزشکی ترمیمی تعلل نکنید.

در دنیای امروز افراد تنها برای درمان دندان‌های خراب به دندان‌پزشکی مراجعه نمی‌کنند؛ بلکه برای انجام اموری مانند زیبایی و ترمیم دندان‌های خود نیز به دندان‌پزشکی مراجعه کرده و نسبت به ایجاد ظاهری مناسب برای آن‌ها اقدام می‌کنند. مراجعه به کلینیک‌هایی که از دندان‌پزشکانی مجرب تشکیل شده است، بسیار اهمیت دارد. دندان‌پزشک ترمیمی مجرب می‌تواند ظاهری مناسب به دندان‌های شما بخشیده و لبخندی زیبا را به شما هدیه دهد.

کلینیک ما از دندان‌پزشکان مجرب تشکیل شده است که پس از معاینه دندان‌ها به بهره‌گیری از روش‌های مختلف برای ترمیم و زیبایی آن‌ها می‌پردازند. دندان‌پزشکی ترمیمی از روش‌های مختلفی برای بهبود ظاهر دندان‌ها استفاده کرده و ناهنجاری‌های دندان را برطرف می‌کند. البته استفاده از روش‌های ترمیمی برای دندان متناسب با شرایط دهان و دندان، میزان ناهنجاری و سن فرد انتخاب می‌شود.

دندان‌پزشکان کلینیک ما از تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند که به تمام روش‌های درمان دندان‌ها با بهره‌گیری از تجهیزات روز آگاهی دارند. دندان‌پزشکان کلینیک مهارت بالایی در حوزه زیبایی شناختی دندان‌ها داشته و دندان‌ها را مطابق با روش‌های ترمیمی روز اصلاح می‌کنند. مراجعه به کلینیکی که به تمام این موارد توجه کند امری ضروری است و سلامت دندان‌های شما را تضمین می‌کند.

ترمیم دندان چه زمانی نیاز است؟

داشتن دندان‌های زیبا و سالم خواسته هر شخصی است. عوامل مختلفی ممکن است سبب شکستن دندان‌ها و ایجاد ظاهر نامناسب برای آن‌ها شوند. دندان‌ها ممکن است به دلایل مختلفی دچار پوسیدگی شده و صدمه ببینند. در این صورت باید با استفاده از روش‌های ترمیمی اقدام به اصلاح آن‌ها کرد. اگر دندان‌ها ترمیم نشوند، رشد باکتری‌ها در دندان افزایش یافته و دندان‌ها دچار عفونت می‌شوند. عفونت سبب از بین رفتن دندان‌ها و ایجاد درد شدید برای شما خواهد شد. یکی از مهم‌ترین دلایل برای ترمیم دندان پوسیدگی آن است. پوسیدگی دندان یکی از رایج‌ترین مشکلاتی بوده که هر شخصی ممکن است در طول زندگی با آن مواجه شود.


بسیاری از افراد با احساس درد در دندان‌ها به دندان‌پزشک مراجعه می‌کنند. درد دندان معمولا به دلیل شکستگی تاج دندان و پوسیدگی‌های شدید رخ می‌دهد. بنابراین بهتر است به صورت مرتب به دندان‌پزشک مراجعه کنید تا از پوسیدگی‌های عمیق جلوگیری شود. در صورت شکستگی یا پوسیدگی شدید در دندان، باید برای ترمیم به دندان‌پزشکی ترمیمی مراجعه کنید.

اگر هنگام نوشیدن مایعات سرد یا گرم درد شدیدی حس می‌کنید، دندان شما نیاز به ترمیم دارد. افرادی که شب‌ها هنگام خواب دندان آن‌ها درد می‌گیرند یا هنگام غذا خوردن احساس ناخوشایندی دارند، ترمیم دندان برای آن‌ها ضروری است. اگر از آن دسته افرادی هستید که قبلا دندان‌های خود را ترمیم یا روکش کرده‌اید و الان متوجه شدید که مواد به کار رفته در دندان بیرون آمده است، باید نسبت به ترمیم مجدد دندان اقدام کنید.

آنچه بسیار اهمیت دارد مراجعه به کلینیکی معتبر برای ترمیم دندان است. اگر به کلینیک معتبر برای ترمیم دندان‌ها مراجعه نکنید، دندان شما بیش از پیش آسیب می‌بیند. کلینیک ما از جمله کلینیک‌های معتبر بوده که از کادری مجرب تشکیل شده است. دندان‌پزشکان مجموعه ما با استفاده از متریال باکیفیت و تجربه بالایی که دارند، به ترمیم دندان‌های شما می‌پردازند.

تخصص ها

تخصص های کلینیک فردا

ما اصل پزشکی خانوادگی را معرفی کرده ایم ، به این معنی که پزشک خانواده اکثر درخواست های پزشکی را بر عهده خواهد داشت ، با متخصصانی که فقط در صورت لزوم درگیر آن هستند.

جراحی لثه

آلوئولوپلاستی

ارتودنسی دندان

جراحی فک و صورت

بلیچینگ دندان

کامپوزیت دندان

ایمپلنت دندان

اصلاح طرح لبخند

دندانپزشکی اطفال

پروتز دندان

error: Alert: Content is protected !!